• XReactor Team Telegram Channel!
    Join now to get many free checkers, Click Here!
    XReactor Team Telegram Group, Join Now

Thread Name: Whatsapp Fake Numara Alma [2. Method]

streock

2
Members
  • Username: streock
  • Threads: 0
State
Threads
0
Credits
+54
Öncelikle şunu belirteyim, aldığınız numara +380 (Ukrayna) lokasyonlu oluyor.

Bu Turkcell'in Ukrayna şubesi LIFECELL'in bir hizmeti, güvenilir yani.
[REPLYTHANKS]
1- https://bip.lifecell.ua/en/vn adresine gidip numara seçiyorsunuz. Email girmenizi istiyor, geçerli bir mail girin. Sonrasında mail doğrulama için kod gönderecek, o kodu girin.
2- Mail adresinizi doğruladıktan sonra bir ekran geliyor, burada paket seçmenizi istiyor. Şu paketi seçin:

3- Bu seçtiğimiz paketin aylık 1 UAH = 26 kuruş gibi bir ödemesi var. Kart bilgilerinizi girerek 26 kuruş ödeme yapın. Sonrasında aşağıdaki gibi bir ekran gelecek:

4- Şimdi telefonunuza Bip uygulamasını indirin. Uygulama açıldığında ülke kodu olarak +380 seçin ve numaranızı girin. Doğrulama Kodu Alın'a tıklayın.
5- Mail adresinize gelen kodu uygulamaya girin ve Bip kaydınızı tamamlayın.

[/REPLYTHANKS]

İşimiz bitti, şuan numaranız aktif kullanılabilir durumda. Tek bir kötü tarafı var, gelen mesajları göremiyorsunuz. Ama gelen aramalar Bip uygulamasından size geliyor. Yani WhatsApp'taki Beni Ara özelliğini kullanarak WhatsApp'ı Fake No ile kullanabilirsiniz, ben kullanıyorum. Aynı şekilde Telegram da oluyor.

UYARI: Biz şimdi sadece ilk ayın ödemesini yaptık, numaranın aktif kalması için ödeme yapmanız lazım. Bunun için telefonunuza My Lifecell uygulamasını indirip giriş yapın, kart ile 10-20 UAH yükleyin. Böylece otomatik bakiyenizden düşer.

Bazı arkadaşlar neden uğraşayım, 1 TLye alırım diyecektir. Ama o aldığınız numaralar genelde maksimum 1 hafta dayanıyor ve tekrar kullanılmıyor. Bu yöntemle alırsanız aylık 1 UAH ödemek kaydıysa sınırsız kullanabilirsiniz.

Before replying a post ! Here at xreactor.org, we require high quality posts, so dont send short messages like "cool", "thanks", "lol", "ewqopdjks" or etc, otherwise you will be banned.